Новини

16.02.13 :: Петриківський розпис - бренд України

На Дніпропетровщині наприкінці січня був презентований офіційний логотип народних майстрів з Петриківки. Відтепер сувенірни вироби з петриківським розписом можуть бути промарковані власним логотипом.

НОВИНИ ІЗ СКРИНЬКИ:

15.01.13 :: Оголошуються знижки!

Супермаркет оголошує про знижки на зимові колекції улюблених брендів наших покупців.

НОВИНИ ІЗ СКРИНЬКИ:

18.12.12 :: Скриня вітає із Святим Миколаєм!

Шановні наші відвідувачі! А чи не забули ви, що малеча завтра чекає подарунків від Святого Миколая? Ваші діти були чемними, вихованими, слухняними. Тому Миколай безсумнівно щось залишить дітям під подушкою.  Ви вже домовилися з ним про візит? Можете допомогти йому з вибором подарунка, завітавши до Скрині!

НОВИНИ ІЗ СКРИНЬКИ:

08.12.12 :: Консультації Скрині - наш новий розділ

Часто наші покупці нас запитують, як користуватися тим чи іншим побутовим приладом, як правильно підібрати оправу для окулярів або зав’язувати краватку. Іноді взагалі питають, звідки походить те чи інше слово, що позначає звичний побутовий предмет. Наш сайт відкриває новий розділ Консультації Скрині, де будуть публікуватися відповіді на цікаві питання від наших відвідувачів.

06.12.12 :: Несподіванка від парфумерів

Схоже, що Патрік Зюскінд образ свого героя змальовував із наших сучасних парфумерів. А можливо й навпаки - сучасні майстри ароматів надихнулися методами Жана Батиста, героя роману «Парфумер»

04.12.12 :: Колекція одягу від Йоко Оно

Художниця і вдова Джона Леннона - Йоко Оно - випустила чергову колекцію одягу для чоловіків. Як повідомила майстриня, на створення цієї колекції її надихав образ покійного чоловіка.

Магазин «Скриня» дякує Богдану Гдалю за дозвіл використання шрифту Велес.

Счетчик PR-CY.Rank каталог сайтів